Zadaj pytanie

Dyrektor Zespołu Szkół

mgr Piotr Michalak

Pytanie

* podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.

Zostało 2000 znaków do wpisania.

inny obrazek

Lista pytań i odpowiedzi

23 września 2016 | Barbara

Panie dyrektorze chodzi właśnie o ilość godzin przeznaczonych na przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego 3 klasy ?

Rozumiem, że jest ich za dużo. Pół godziny na przedmiot do egzaminu czyli do kwietnia, to nie jest dużo. Egzamin gimnazjalny jest trudnym egzaminem, wszystko wymaga utrwalania i powtarzania a wynik tego egzaminu ma wpływ na wybór szkoły średniej, czasami punkt decyduje o przyjęciu do wybranej klasy.

23 września 2016 | Barbara

Panie dyrektorze proszę odpisać czy istnieje jakaś ilość godzin dodatkowych- obowiązkowych( po za lekcyjnych) zgodna z kodeksem ucznia , a jeśli tak to ile tygodniowo ? Pozdrawiam .

Nie bardzo rozumiem dodatkowe obowiązkowe. Ale do obowiązkowych godzin dla ucznia zaliczamy religię, wychowanie do życia w rodzinie, zespoły wyrównawcze wiedzy, godziny przeznaczone na przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w 3 klasie gimnazjum, pozostałe dodatkowe: koła zainteresowań, zajęcia sportowe koło strzeleckie, pomoc w nauce i inne uznajemy za dodatkowe do wyboru przez ucznia.

20 września 2016 | Ania

Witam Panie dyrektorze! Mam pytanie kiedy można przywozić kasztany?

Niestety w tym roku nikt nie chce kupować kasztanów. Wszystkie firmy z którymi współpracowaliśmy dotąd odmówiły odbierania kasztanów.

20 września 2016 | EWA

N nie uważa Pan jako dyrektor ze gimnazjum m ma zadawane za dużo zadań domowych nasze d dzieci po północy kończą odrabianie l lekcji co w takim razie robią nauczyciele n na lekcjach może pan wykazać trochę w więcej zainteresowania co robi się na z zajęciach?

Proszę wskazać kto tak dużo zadaje, może to nie ilość a jakość odrabianych zadań.

13 lipca 2016 | Anna

kiedy będzie podany wykaz książek na rok szkolny 2016/2017?

Nowy wykaz książek zostanie opublikowany na początku sierpnia w momencie kiedy wydawnictwa określą się co do ceny podręczników kupowanych przez szkołę. Natomiast podręczniki do klasy VI oraz III gimnazjum są takie same jak w roku szkolnym 2015/2016. Odpowiedni komunikat był podany uczniom na początku czerwca.

23 maja 2016 | DJ

Kiedy kupimy nowy wzmacniacz do głośników???

Jak będziemy w posiadaniu odpowiedniej ilości środków płatniczych.

,,Wzrastajcie jako osoby, rozwijajcie talenty”

/Jan Paweł II/