Awatar osoby pytanej

Dyrektor Zespołu Szkół

mgr Piotr Michalak

Zostało 2000 znaków do wpisania.

* podaj jeżeli chcesz otrzymać odpowiedź pocztą e-mail.

Lista pytań i odpowiedzi

16 września 2017 | Marek G.

Witam. Chciałbym zwrócić Pana uwagę na akcję http://autostradadoszkoly.pl/ , której celem jest edukacja dzieci w zakresie podnoszenia bezpieczeństwa na drodze. Atrakcyjna formuła prowadzenia szkolenia przynosi niespodziewanie szybko efekty. Zachęcam do zgłoszenia szkoły do programu. Byłbym zobowiązany za informację zwrotną, czy zdecyduje się Pan na zgłoszenie szkoły. Z poważaniem Marek G.

Nasza szkoła brała udział w tym programie w ubiegłym roku szkolnym. Zapoznam się z propozycjami projektu i zdecyduję.Pozdrawiam Michalak

23 września 2016 | Barbara

Panie dyrektorze chodzi właśnie o ilość godzin przeznaczonych na przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego 3 klasy ?

Rozumiem, że jest ich za dużo. Pół godziny na przedmiot do egzaminu czyli do kwietnia, to nie jest dużo. Egzamin gimnazjalny jest trudnym egzaminem, wszystko wymaga utrwalania i powtarzania a wynik tego egzaminu ma wpływ na wybór szkoły średniej, czasami punkt decyduje o przyjęciu do wybranej klasy.

23 września 2016 | Barbara

Panie dyrektorze proszę odpisać czy istnieje jakaś ilość godzin dodatkowych- obowiązkowych( po za lekcyjnych) zgodna z kodeksem ucznia , a jeśli tak to ile tygodniowo ? Pozdrawiam .

Nie bardzo rozumiem dodatkowe obowiązkowe. Ale do obowiązkowych godzin dla ucznia zaliczamy religię, wychowanie do życia w rodzinie, zespoły wyrównawcze wiedzy, godziny przeznaczone na przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego w 3 klasie gimnazjum, pozostałe dodatkowe: koła zainteresowań, zajęcia sportowe koło strzeleckie, pomoc w nauce i inne uznajemy za dodatkowe do wyboru przez ucznia.

20 września 2016 | Ania

Witam Panie dyrektorze! Mam pytanie kiedy można przywozić kasztany?

Niestety w tym roku nikt nie chce kupować kasztanów. Wszystkie firmy z którymi współpracowaliśmy dotąd odmówiły odbierania kasztanów.

20 września 2016 | EWA

N nie uważa Pan jako dyrektor ze gimnazjum m ma zadawane za dużo zadań domowych nasze d dzieci po północy kończą odrabianie l lekcji co w takim razie robią nauczyciele n na lekcjach może pan wykazać trochę w więcej zainteresowania co robi się na z zajęciach?

Proszę wskazać kto tak dużo zadaje, może to nie ilość a jakość odrabianych zadań.

13 lipca 2016 | Anna

kiedy będzie podany wykaz książek na rok szkolny 2016/2017?

Nowy wykaz książek zostanie opublikowany na początku sierpnia w momencie kiedy wydawnictwa określą się co do ceny podręczników kupowanych przez szkołę. Natomiast podręczniki do klasy VI oraz III gimnazjum są takie same jak w roku szkolnym 2015/2016. Odpowiedni komunikat był podany uczniom na początku czerwca.

23 maja 2016 | DJ

Kiedy kupimy nowy wzmacniacz do głośników???

Jak będziemy w posiadaniu odpowiedniej ilości środków płatniczych.