Klasa

III

Gimnazjum

Wychowawca

Magdalena Jarząbek

zdjecie klasy

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Geografia

Małgorzata Męch
klasa III gim
08:55 - 09:40

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa III gim
10:00 - 10:45

Język niemiecki

Magdalena Jarząbek
klasa III gim
10:55 - 11:40

Fizyka

Alicja Tonder
klasa III gim
12:00 - 12:45

Historia

Mirosław Kowalski
klasa III gim
12:55 - 13:40

Matematyka

Alicja Tonder
klasa III gim
13:50 - 14:35

przygotowanie do egzaminu hist.

Mirosław Kowalski
klasa III gim
14:45 - 15:30

Biologia

Przemysław Paszkowiak
klasa III gim
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Geografia

Małgorzata Męch
klasa III gim
08:55 - 09:40

Matematyka

Alicja Tonder
klasa III gim
10:00 - 10:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa III gim
10:55 - 11:40

Chemia

Przemysław Paszkowiak
klasa III gim
12:00 - 12:45

Wiedza o społeczeństwie

Mirosław Kowalski
klasa III gim
12:55 - 13:40

Język angielski

Danuta Czajkowska
klasa III gim
13:50 - 14:35

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
14:45 - 14:30

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Danuta Czajkowska
klasa III gim
08:55 - 09:40

Fizyka

Alicja Tonder
klasa III gim
10:00 - 10:45

Biologia

Przemysław Paszkowiak
klasa III gim
10:55 - 11:40

Matematyka

Alicja Tonder
klasa III gim
12:00 - 12:45

Język niemiecki

Magdalena Jarząbek
klasa III gim
12:55 - 13:40

przygotowanie do egzaminu jp

Katarzyna Bartoń
klasa III gim
13:50 - 14:35

przygotowanie do egzaminu fiz.

Alicja Tonder
klasa III gim
14:45 - 15:30

zdw mat.

Alicja Tonder
klasa III gim
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Religia

Justyna Cibail
klasa III gim
08:55 - 09:40

Chemia

Przemysław Paszkowiak
klasa III gim
10:00 - 10:45

Historia

Mirosław Kowalski
klasa III gim
10:55 - 11:40

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa III gim
12:00 - 12:45

Matematyka

Alicja Tonder
klasa III gim
12:55 - 13:40

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
13:50 - 14:35

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
14:45 - 15:30

przygotowanie do egzaminu biol/chem

Przemysław Paszkowiak
klasa III gim
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język angielski

Danuta Czajkowska
klasa III gim
08:55 - 09:40

Matematyka

Alicja Tonder
klasa III gim
10:00 - 10:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa III gim
10:55 - 11:40

Godzina wychowawcza

Magdalena Jarząbek
klasa III gim
12:00 - 12:45

przygotowanie do egzaminu mat

Alicja Tonder
klasa III gim
12:55 - 13:40

Religia

Justyna Cibail
klasa III gim
13:50 - 14:35

zdw j.p

Katarzyna Bartoń
klasa III gim

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony