Klasa

VII

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Mirosław Kowalski

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język niemiecki grupa 1

Magdalena Jarząbek
klasa VII

Język angielski grupa 2

Danuta Czajkowska
klasa VII
08:55 - 09:40

Geografia

Małgorzata Męch
klasa VII
10:00 - 10:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VII
10:55 - 11:40

Fizyka

Alicja Tonder
klasa VII
12:00 - 12:45

Historia

Mirosław Kowalski
klasa VII
12:55 - 13:40

Religia

Justyna Cibail
klasa VII
13:50 - 14:35

Plastyka

Violetta Paszkowiak
klasa VII
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

----- grupa 1 na  8:55

Język angielski grupa 2

Danuta Czajkowska
klasa VII
08:55 - 09:40

Geografia

Małgorzata Męch
klasa VII
10:00 - 10:45

Chemia

Przemysław Paszkowiak
klasa VII
10:55 - 11:40

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VII
12:00 - 12:45

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VII
12:55 - 13:40

Muzyka

Agnieszka Konopka Adamska
klasa VII
13:50 - 14:35

Język angielski grupa 1

Danuta Czajkowska
klasa VII
14:45 - 15:30

zdw j.p

Katarzyna Bartoń
klasa VII

koło matematyczne

Rafał Trzciński
klasa VII
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VII
08:55 - 09:40

Język angielski grupa 1

Danuta Czajkowska
klasa VII

Język niemiecki grupa 2

Magdalena Jarząbek
klasa VII
10:00 - 10:45

Język niemiecki grupa 1

Magdalena Jarząbek
klasa VII

Język angielski grupa 2

Danuta Czajkowska
klasa VII
10:55 - 11:40

Biologia

Przemysław Paszkowiak
klasa VII
12:00 - 12:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VII
12:55 - 13:40

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
13:50 - 14:30

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Historia

Mirosław Kowalski
klasa VII
08:55 - 09:40

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VII
10:00 - 10:45

Religia

Justyna Cibail
klasa VII
10:55 - 11:40

Chemia

Przemysław Paszkowiak
klasa VII
12:00 - 12:45

Biologia

Przemysław Paszkowiak
klasa VII
12:55 - 13:40

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VII
13:50 - 14:35

zdw mat.

Rafał Trzciński
klasa VII
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Informatyka

Róża Tobera
klasa VII
08:55 - 09:40

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VII
10:00 - 10:45

Fizyka

Alicja Tonder
klasa VII
10:55 - 11:40

Godzina wychowawcza

Mirosław Kowalski
klasa VII
12:00 - 12:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VII
12:55 - 13:40

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
13:50 - 14:35

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony