Klasa

VI

Szkoła Podstawowa

Wychowawca

Danuta Czajkowska

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VI
08:55 - 09:40

Przyroda

Mirosław Kowalski
klasa VI
10:00 - 10:45

Język angielski

Danuta Czajkowska
klasa VI
10:55 - 11:40

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VI
12:00 - 12:45

Zajęcia komputerowe

Róża Tobera
klasa VI
12:55 - 13:40

Plastyka

Violetta Paszkowiak
klasa VI
13:55 - 14:35

zdw mat.

Rafał Trzciński
klasa VI
14:45 - 15:30

wsp

Rafał Trzciński
klasa VI
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VI
08:55 - 09:40

Język angielski

Danuta Czajkowska
klasa VI
10:00 - 10:45

Religia

Justyna Cibail
klasa VI
10:55 - 11:40

Muzyka

Agnieszka Konopka Adamska
klasa VI
12:00 - 12:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VI
12:55 - 13:40

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VI
13:50 - 14:35

zdw j.p

Katarzyna Bartoń
klasa VI
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Język niemiecki

Magdalena Jarząbek
klasa VI
08:55 - 09:40

Przyroda

Mirosław Kowalski
klasa VI
10:00 - 10:45

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VI
10:55 - 11:40

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VI
12:00 - 12:45

Język angielski

Danuta Czajkowska
klasa VI
12:55 - 13:40

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
sala gimnastyczna

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
sala gimnastyczna
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Zajęcia techniczne

Róża Tobera
klasa VI
08:55 - 09:40

Historia

Mirosław Kowalski
klasa VI
10:00 - 10:45

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VI
10:55 - 11:40

Przyroda

Mirosław Kowalski
klasa VI
12:00 - 12:45

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VI
12:55 - 13:40

wdż

Przemysław Paszkowiak
klasa VI
13:50 - 14:35

Religia

Justyna Cibail
klasa VI
14:45 - 15:30

wsp

Rafał Trzciński
klasa VI
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Historia

Mirosław Kowalski
klasa VI
08:55 - 09:40

Język polski

Katarzyna Bartoń
klasa VI
10:00 - 10:45

Matematyka

Rafał Trzciński
klasa VI
10:55 - 11:40

Godzina wychowawcza

Danuta Czajkowska
klasa VI
12:00 - 12:45

Język niemiecki

Magdalena Jarząbek
klasa VI
12:55 - 13:40

Wychowanie fizyczne

Lidia Płończak
klasa VI

Wychowanie fizyczne

Magdalena Jarząbek
klasa VI

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Zasutowie

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony