RODZICE UWAGA NA GRĘ!!!::CYBERBEZPIECZEŃSTWO::Zapisy do przedszkola i klasy I na rok szkolny 2017/18 /wniosek w komunikatach/::SZKOLNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ W ZASUTOWIE

12 stycznia 2017 10:22 | Aktualności

SPRAWILIŚMY RADOŚĆ

Miarą twojego człowieczeństwa  jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka.

Ks. Mieczysław Maliński.

W naszej szkole od 1 do 20 grudnia 2016r. trwała zbiórka darów dla chorych dzieci z Domu Pomocy Społecznej w Mielżynie. Zebraliśmy dużo odzieży, środków czystości, słodyczy i 1070 zł. w gotówce. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i organizatorom zbiórki, a szczególnie: Małgosi Tabace, Julii Wilczyńskiej, Monice Sobkowiak, Julii Świercz, Julii Nijak, Jagodzie Pawłowskiej,  Martynie Parus, Kasi Gewond, Natalii Staszak, Piotrowi Skibińskiemu, Mateuszowi Kubackiemu oraz nauczycielom; Justynie Cibail i Rafałowi Trzcińskiemu, którzy dary zawieźli, wywołując uśmiechy na twarzach opiekunów i dzieci.

Wolontariusze

,,Wzrastajcie jako osoby, rozwijajcie talenty”

/Jan Paweł II/