Pielgrzymka do Lichenia (rekolekcje)

23.05.2017r. o godz. 8.00 rozpoczęliśmy pielgrzymkę do Lichenia, którą zorganizowali Ks. Konstanty Mrozek i pani Justyna Cibail, katechetka. Wzięli w niej udział uczniowie klas II-VI SP i I-III gimnazjum oraz przedszkolaki ze swoimi bliskimi, rodzicami i dziadkami. Opiekowali się nami m.in. wychowawcy klas.  Ok. godz. 9.40 dotarliśmy na miejsce. O godz. 10.00 rozpoczęła się Msza św. Następnym punktem pielgrzymki było zwiedzenie Bazyliki z przewodnikiem. Mieliśmy także okazję zobaczyć apartamenty, w których mieszkał Jan Paweł II podczas wizyty w 1999 r. w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu Starym. Wszystkim dopisały humory, a to na pewno dlatego, że pogada tego dnia była przepiękna.

Kacper Stachura  kl. VI

zdj. K.J.