Pożegnanie Pani Kazimiery Łukaszewskiej

Pani Kazimiera Łukaszewska przepracowała w naszej szkole ćwierć wieku, najpierw na stanowisku sekretarki, w ostatnich latach na stanowisku księgowej. 1 lipca 2017 r. Pani Kazimiera przechodzi na zasłużoną emeryturę. Podczas zakończenia roku szkolnego w szkole podstawowej Pan Piotr Michalak, Dyrektor Szkoły, w imieniu wszystkich pracowników szkoły, członkowie Rady Rodziców – Pani Milena Nijak i Pani Katarzyna Nykiel oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Weronika Pieszak i Kacper Stachura  -podziękowali Pani Kazimierze Łukaszewskiej za długoletnią pracę w naszej szkole oraz życzyli, by nadchodzący czas, bez zobowiązań zawodowych, był czasem odpoczynku, oddawania się pasjom i zdrowia, które pozwoli cieszyć się kolejnym etapem życia.

K.J.

Zdj. P. K. Stecko