Rok szkolny 2017/2018 rozpoczęty

Marta Olejniczak, Borys Nijak i Roksana Januszewska (kl. II gim.)

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać" –  Jim Ryun

Przed uczniami, nauczycielami i rodzicami nowe wyzwania. Rozpoczął się proces wprowadzania reformy  edukacji: ośmioklasowa szkoła podstawowa. Do roku 2019 uczyć się będą w naszej szkole dwa ostatnie roczniki gimnazjalistów (klasa II i III).

Rok szkolny rozpoczęliśmy Mszą św. w kościele parafialnym w Opatówku.

W tym roku szkolnym naukę w naszej szkole zaczęło 169 uczniów (42 przedszkolaków, 103 uczniów szkoły podstawowej i 24 gimnazjalistów).

Pan Piotr Michalak, Dyrektor Szkoły, wręczył pani Danucie Czajkowskiej nagrodę jubileuszową z okazji trzydziestu lat pracy zawodowej. Nagrodę jubileuszową także z okazji trzydziestu lat pracy zawodowej otrzymała pani Róża Tobera (obecnie przebywa na urlopie dla poratowania zdrowia).

Staż pracy w naszej szkole ukończyła pani Anna Lajtlich, która uzyskała stopień nauczyciela kontraktowego.

Gratulujemy!

K.J.