Sukces Marty i Macieja w Gminnym Konkursie Recytatorskim

Maciej Skibiński, Marta Balicka, Amelia Kalińska, Maria Walczak, Miłosz Skrzypczak

W mroźne piątkowe popołudnie, 2 marca 2018 r., w Zespole Szkół w Nekli spotkali się miłośnicy poezji. Gminny Konkurs Recytatorski odbył się w dwóch kategoriach: uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej oraz uczniowie klasy VII i klas gimnazjalnych.

Naszą szkołę w pierwszej grupie wiekowej reprezentowali uczniowie klasy V: Marta Balicka, Amelia Kalińska, Miłosz Skrzypczak oraz Maria Walczak, których do konkursu przygotowała pani Katarzyna Bartoń.

W drugiej grupie wiekowej zaprezentował się uczeń klasy VII, Maciej Skibiński, przygotowany przez panią K. Jagodzińską.

1.miejsce wśród uczniów kl. IV-VI zajęła uczennica kl. VI – Kalina Mitkowska  – z Nekli; 2. miejsce wywalczył uczeń kl. IV
z Targowej Górki  – Wiktor Orwat; 3. miejsce zajęła uczennica kl. V z naszej szkoły – Marta Balicka.

1.miejsce w starszej grupie wiekowej zajął uczeń kl. VII – Maciej Skibiński – z Zasutowa; 2. miejsce zajęła uczennica
kl. II Gimnazjum w Nekli – Dorota Adamczewska; 3. miejsce wywalczyła Zuzanna Tomiak,  uczennica kl. III Gimnazjum w Targowej Górce.

Gratulujemy!!!

K.J.