Lider wolontariatu powiatu wrzesińskiego

W czasie  45. sesji Rady Powiatu Wrzesińskiego w dniu 20 czerwca  rozstrzygnięto konkurs „Lider Wolontariatu” zorganizowany przez Starostwo Powiatowe we Wrześni. Chodziło w nim w wyłonieniu uczniów, który sprawdzili się w pracy w wolontariacie. Zgłosiło się 29 kandydatów. Najpierw odbyło się głosowanie internetowe,  następnie kapituła konkursu wybrała laureatów.

W kategorii szkół podstawowych i klas gimnazjalnych tytuł Lidera wolontariatu otrzymała Karina Kaczmarek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kołaczkowie. W czwartek 14 czerwca punktualnie o godzinie 21.00 zakończyło się także głosowanie internetowe za pomocą Facebooka. Przez dwa dni mieszkańcy powiatu wrzesińskiego mieli możliwość wybrania swojego faworyta. Największą liczbę głosów w szkołach podstawowych zdobyła  uczennica naszej Szkoły Oliwia Szymkowiak – 878. Oliwia swój czas wolny poświęca pieskom w schronisku dla zwierząt we Wrześni. Serdecznie gratulujemy tytułu..

A.T.

wykorzystano zdjęcia z Wiadomości Wrzesińskich