Konkursy przedmiotowe rozpoczęte

Na pierwszym planie: Bartosz Juszczak, Maciej Strzyżykowski, Aleksandra Szewczyk, Katarzyna Nowak; na dr

19 października br. rozpoczęły się etapy szkolne konkursów przedmiotowych dla uczniów województwa wielkopolskiego. Jako pierwsi batalię o przejście do kolejnego etapu – rejonowego  - rozpoczęli gimnazjaliści. Przystąpili do Konkursu Języka Polskiego. Klasę trzecią reprezentowali: Katarzyna Nowak, Maciej Liske i Maciej Strzyżykowski; klasę drugą: Monika Adamska, Bartosz Juszczak, Aleksandra Szewczyk i Agata Walkowska. Na etapie rejonowym szkołę reprezentować będą: Katarzyna Nowak, Maciej Liske i Agata Walkowska (zdobyli wymagane regulaminem punkty). Gratuluję! Wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie lektur i przygotowanie się do etapu szkolnego.

K.J.

Opublikowano: 22 października 2012 11:20