Niezwykłe mikołajki w Pizza Hut w Poznaniu

6 grudnia 2013 r. uczniowie klasy I razem ze swoimi mamami i wychowawczynią wyjechali do Pizza Hut w Poznaniu. Kierowniczką tego lokalu jest absolwentka naszej szkoły, pani Dita Kupsik. Dzięki jej uprzejmości, dzieci mogły nie tylko zjeść, ale także zaprojektować na kartce papieru pizzę, jaką chcieliby dla siebie upiec. Następnie, już jak prawdziwi kucharze, mogli wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Zainteresowanie i zaangażowanie wszystkich "kucharzy" w to, aby przygotować smaczną pizzę było bardzo duże. Każdy mógł także spróbować swoich umiejętności w roli kelnera. Pobyt w tym gościnnym lokalu zakończył się wspaniałą ucztą wszystkich uczestników wycieczki. Serdeczne podziękowania składamy pani Katarzynie Nowaczyk, która była pomysłodawczynią niezwykłych mikołajek.

M.T.

Opublikowano: 06 grudnia 2013 13:24