Ferie na placu zabaw „Activ” w Poznaniu – 19.01.2016r.

Dnia 19 stycznia wzorem ubiegłych lat w celu urozmaicenia ferii zimowych młodszym dzieciom p. Violetta Pachala – Jóźwiak i p. Violetta Paszkowiak zorganizowały wyjazd na plac zabaw „Activ” w Poznaniu. W imprezie uczestniczyło 34 dzieci z przedszkola i klas I – IV oraz 13 opiekunów (mama, tata, babcia).

Na dzieci czekała moc atrakcji: wielki piracki statek z drewna, zjazd na linie, dmuchany piracki okręt, pneumatyczne armatki, trampolina oraz basen z piłkami. Dla maluchów specjalna bezpieczna wyspa do zabawy.

Dzieci skorzystały z poczęstunku przygotowanego w pirackich salkach. Mimo zmęczenia wszyscy zadowoleni wrócili do domu po cichu planując następny wyjazd.

Opublikowano: 27 lutego 2016 13:39

Kategoria: Przedszkole