Ferie na placu zabaw „Activ” w Poznaniu

Dnia 1 lutego wzorem ubiegłych lat w celu urozmaicenia ferii zimowych młodszym dzieciom p. Violetta Pachala – Jóźwiak i p. Violetta Paszkowiak zorganizowały wyjazd na plac zabaw „Activ” w Poznaniu. W imprezie uczestniczyło 36 dzieci z przedszkola i klas I – V oraz 8 opiekunów (mama, tata, babcia) a także p. Anna Lajtlich i pomoc przedszkolna p. Izabela Kukuczka.

Na dzieci tradycyjnie czekała moc atrakcji: wielki piracki statek z drewna, zjazd na linie, dmuchany piracki okręt, pneumatyczne armatki, trampolina oraz basen z piłkami. Dla maluchów specjalna bezpieczna wyspa do zabawy.

Dzieci skorzystały z poczęstunku przygotowanego w pirackich salkach. Mimo zmęczenia wszyscy zadowoleni wrócili do domu po cichu planując następny wyjazd.
VPJ

Opublikowano: 14 lutego 2017 07:21