Czyste powietrze wokół nas.

Czyste powietrze wokół nas

W roku szkolnym 2016/2017 nasze przedszkole brało udział w programie profilaktyki antytytoniowej „Czyste powietrze wokół nas”, który jest realizacją rządowego Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu.  Realizacja programu przebiega pod nadzorem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej we Wrześni. Celem programu jest wdrożenie dzieci do podejmowania świadomych wyborów oraz kształtowanie prozdrowotnych postaw wobec zjawiska palenia tytoniu. W zajęciach organizowanych w ramach programu „Czyste powietrze wokół nas” wzięły udział dzieci z oddziału 5 i 6 latków pod nadzorem p. Violetty Pachali – Jóźwiak.

Wsparcie programu uzyskaliśmy także od rodziców, dzięki zaangażowaniu, których powstały prace plastyczne „Nie pal przy mnie proszę” i inne o tematyce antynikotynowej.

Opublikowano: 10 kwietnia 2017 15:33

Kategoria: Przedszkole